szybkie 50 zł na konto

Szybkie 50 zł na konto w 2024 ⭐️ Łatwy zarobek

5/5 - (4 votes)

W kilku prostych krokach pokażemy ci jak zarobić szybkie 50 zł na konto w 2024! Jest to naprawdę łatwy i prosty sposób.

Jak otrzymać szybkie 50 zł na konto?

Jest to w dzisiejszych czasach bardzo znany sposób na dorobienie paru groszy i jest to nic innego jak promocja bankowa, jak na owe promocje przystało otrzymamy więcej niż 50 zł, o ile tego chcemy.

Możesz otrzymać nawet 200zł!

Pełna promocja oferuje aż 200 zł jednak my skupimy się tutaj na tym jak zarobić szybkie 50 zł na konto ponieważ pozostała część premii jest bardziej czasochłonna.

Instrukcja jak otrzymać szybkie 50 zł na konto!

Kliknij w przycisk poniżej i otwórz konto, właśnie za samo otwarcie konta otrzymasz 50 zł!

WAŻNE! Nie korzystaj z wtyczek typu adblock

Otwórz Konto Przekorzystne online z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 oraz aplikacją PeoPay i zgarnij 50 zł za założenie konta!

Jeśli masz ochotę zarobić pozostałe 150 zł to musisz spełnić następujący warunek: wykonać 5 transakcji kartą w ciągu miesiąca, za każde 5 transakcji w danym miesiącu otrzymasz 50 zł, czyli jeśli np. w grudniu wykonasz 5 transakcji kartą lub aplikacją to otrzymasz 50 zł, kolejne 50 zł możesz odebrać w styczniu oraz lutym <- Jest to tylko przykład, wszystko zależy od tego kiedy założysz konto.

Opłaty za prowadzenie konta

Konto jest darmowe jednak by uniknąć opłaty za kartę musimy wykonać jedną transakcję kartą oraz zapewnić wpływ na konto min. 500 zł – może to być przelew z własnego innego konta. Jeśli nie spełnimy tego warunku, opłata wyniesie 4zł na miesiąc. To czy skorzystasz z promocji i zamkniesz konto zależy wyłącznie od twojej woli.

Jeśli masz poniżej 26 lat, jesteś zwolniony z warunków opisanych powyżej!

Podsumowanie!

Tak więc jak widzisz da się zarobić szybkie 50 zł na konto w dość szybkim czasie, zachęcamy do zapoznania się z innymi promocjami bo naprawdę warto! KLIKNIJ TUTAJ BY PRZEJŚĆ DO POZOSTAŁYCH PROMOCJI

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *