revolut promocja

Revolut ⭐️ Odbierz darmowe 100 zł + 3 miesiące PREMIUM

5/5 - (10 votes)

W aktualnej promocji Revolut możesz otrzymać około 100 zł + 3 miesiące premium za darmo! Pokażemy ci krok po kroku jak to zrobić.

Czym jest Revolut?

Revolut to cyfrowa platforma finansowa, która powstała w 2015 roku. Jej celem jest rewolucjonizacja tradycyjnych usług bankowych, oferując użytkownikom nowoczesne narzędzia do zarządzania finansami. Choć początkowo Revolut był dostępny tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, szybko zdobył popularność i rozszerzył swoje usługi na wiele innych krajów, w tym Polskę.

Jak działa Revolut?

Revolut oferuje szereg usług, które pozwalają użytkownikom na pełną kontrolę nad swoimi finansami. Oto kilka głównych funkcji platformy:

 1. Konta wielowalutowe: Jeden z głównych atutów Revolut to możliwość posiadania konta w kilku różnych walutach jednocześnie. Dzięki temu można unikać kosztów związanych z wymianą walut podczas podróży lub zakupów za granicą.
 2. Karty debetowe i kredytowe: Revolut oferuje swoim użytkownikom plastikowe karty debetowe lub wirtualne karty kredytowe. Możesz nimi płacić w sklepach stacjonarnych i online na całym świecie.
 3. Wymiana walut po korzystnych kursach: Aplikacja Revolut umożliwia wymianę walut po atrakcyjnych kursach. Dzięki temu można zaoszczędzić na kosztach związanych z wymianą waluty.
 4. Przelewy międzynarodowe: Revolut umożliwia tanie i szybkie przelewy międzynarodowe, co jest szczególnie przydatne dla osób pracujących lub podróżujących za granicę.
 5. Kryptowaluty: Revolut pozwala także na handel kryptowalutami takimi jak Bitcoin, Ethereum czy Litecoin. To opcja dla inwestorów zainteresowanych rynkiem kryptowalut.
 6. Budżetowanie i śledzenie wydatków: Aplikacja Revolut oferuje narzędzia do budżetowania i śledzenia wydatków, co pomaga użytkownikom lepiej zarządzać swoimi finansami.

Dlaczego warto używać Revolut?

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć korzystanie z Revolut. Oto kilka z nich:

 1. Niskie koszty transakcji: Revolut oferuje konkurencyjne kursy walutowe i minimalne opłaty za transakcje, co pozwala zaoszczędzić pieniądze podczas podróży lub zakupów online.
 2. Szybkość i wygoda: Dzięki aplikacji Revolut możesz szybko i łatwo dokonywać płatności, sprawdzać saldo konta i zarządzać swoimi finansami z dowolnego miejsca na świecie.
 3. Bezpieczeństwo: Revolut dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników poprzez zastosowanie zaawansowanych technologii ochrony danych i transakcji.
 4. Wsparcie kryptowalut: Dla inwestorów zainteresowanych kryptowalutami, Revolut stanowi wygodne narzędzie do handlu nimi.
 5. Dostępność i globalność: Revolut jest dostępny w wielu krajach i umożliwia prowadzenie konta w różnych walutach, co jest korzystne dla podróżujących lub osób pracujących za granicą.

Jak rozpocząć korzystanie z Revolut?

Rozpoczęcie korzystania z Revolut jest proste. Wystarczy pobrać aplikację na smartfona, zarejestrować się i przesłać niezbędne dokumenty tożsamości. Po zatwierdzeniu konta możesz zacząć korzystać z usług Revolut od razu.

Promocja Revolut – 3 miesiące Premium za darmo!

Z promocji mogą skorzystać osoby z polskim adresem zamieszkania, które nie posiadały dotychczas konta w Revolut.
Masz czas do 12.09.2023 aby otworzyć i zweryfikować konto.

Darmowe 100 zł od Revolut

Po założeniu i zweryfikowaniu konta przejdź co Centrum w prawym dolnym rogu ekranu, następnie kliknij krypto > edukacja, pokażą ci się quizy. Po ukończeniu quizów otrzymasz nagrody, co do nagród to może być różnie, wszystko zależne jest od kursu kryptowaluty którą otrzymujemy. Otrzymane krypto sprzedajemy a otrzymane pieniądze możemy wypłacić lub wydać na cokolwiek!

Odpowiedzi do quizów

Potrzebujesz odpowiedzi do quizów? Nie ma problemu, przejdź w odnośnik który znajduję się TUTAJ, kliknij w podświetlony napis

Podsumowanie, czy warto?

Osobiście korzystamy z Revolut już od bardzo dawna i nigdy nie było z nim problemów, dodatkowo przy wyjazdach za naszą Polską granice jest bardzo przydatny i co najważniejsze jeszcze bardziej prosty w użytkowaniu, poradzi sobie z nim dosłownie każdy!

Dodatkowo sprawdź jak odebrać 200 zł!

Przejdź do promocji klikając tutaj! i dowiedz się jak zarobić kolejne pieniądze!

Powiązane posty

2 thoughts on “Revolut ⭐️ Odbierz darmowe 100 zł + 3 miesiące PREMIUM

 1. Świetny artykuł. Jestem naprawdę szczęśliwy, że wyszukałem to miejsce . Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Po prostu świetny artykuł. Będę polecał to miejsce i regularnie odwiedzał, żeby przejrzeć nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *