420 zł od BNP PARIBAS Extra promocja „Wspinaj się po okazje”

5/5 - (102 votes)

420 zł od BNP PARIBAS, przygotował super promocje w której dostaniesz 420 zł przelewem za wykonanie kilku czynności które są bardzo proste ( 40 zł dostaniesz za założenie samego konta )

PROMOCJA ZAKOŃCZONA!!!

420 zł od BNP PARIBAS
420 zł od BNP PARIBAS

Odbierz 40 zł za założenie konta i nadanie pinu

Pierwszy krok jest banalnie prosty, kliknij w przycisk poniżej i otwórz konto osobiste w BNP Paribas, wraz z kartą płatniczą (polecam tę nazywającą się „Otwarta na Dzisiaj”).

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 30.06.2023 r. Musisz spełnić te dwa warunki, aby otrzymać pierwszą część bonusu, czyli 40zł i móc wykonywać resztę warunków aby odebrać pozostałe 380zł.

Po otwarciu konta i nadaniu pinu swoją pierwsza nagrodę otrzymasz najpóźniej do 22 dnia kolejnego miesiąca, czyli jeśli założyłeś/aś konto w kwietniu to nagrodę otrzymasz do 22 marca, pamiętaj by regularnie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową ( zostanie ci tam wysłana wiadomość w której będziesz musiał podać numer do przelewu )

Odbierz 380 zł za aktywności na koncie

W pierwszym i drugim miesiącu, następującym po miesiącu, w którym aktywowałeś kartę (w każdym z tych dwóch miesięcy):

 • wykonaj przelew/y ze swojego nowego konta na łączną kwotę 500zł (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon, może to być jeden przelew lub kilka mniejszych;
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 200 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • wykonaj płatności BLIK na kwotę min. 200zł – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również przelewy na telefon BLIK.
 • wykonaj min. 5 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę – jak wyżej: najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach (może być nawet za 5 bułek osobno), bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Nagroda podzielona jest na dwie części: każda po 190zł. Każdą z nich otrzymasz najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Koszt konta w BNP PARIBAS

Tak wyglądają wszystkie jego szczegóły:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę, jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 2 zł – miesięczna opłata za kartę, jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

  ODBIERZ 420 zł od BNP PARIBAS

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *